Dzierżoniów, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kurs Rysunku/malarstwa

Wrocław, ul. Kaszubska

Witam!
Zapraszam na kurs rysunku/malarstwa przygotowujący do egzaminów na Wydział Architektury, ASP, Architekturę Krajobrazu i do szkół średnich o profilu architektonicznym i plastycznym. Prowadzę również zajęcia dla hobbystów.
Rysunek to moja pasja i dzięki doświadczeniu, wiedzy zdobytej podczas studiów (Architektura, Architektura krajobrazu) i sprawdzonej metodzie nauczania moi uczniowie od 7 lat każdego roku uzyskują świetne wyniki na egzaminach:) Każda osoba ma inne zainteresowania i predyspozycje artystyczne, dlatego stawiam na indywidualny program nauczania, który pozwala na szybki rozwój i doskonalenie zdobywanych umiejętności.

Perspektywa powietrzna, walor, światłocień, rozpiętość tonalna, odbicie w wodzie, odbicie lustrzane, przenikanie, wykreślanie cienia, aksonometria&#8230; Brzmi groźnie? Mój program nauczania pozwala na stopniowe opanowanie wymienionych zagadnień.
W programie kursu m.in.:
- studium martwej natury
- studium drzew
- wnętrza
- studium samochodów
- zadania sprawdzające kreatywność
- studium postaci
- rysunek z wyobraźni na siatkach perspektywicznych
- kompozycje z brył
- aksonometria
- rysunek w plenerze
- zapoznanie się z różnymi technikami kryjącymi (ołówek, kredki, flamastry, cienkopis, tusz)
- symulacje egzaminów wstępnych GRATIS

Koszt:
60 zł/ 3h lub 80zł/ 4h (za pojedyncze zajęcia)
280 zł/ 16h (za 4 zajęcia &#8211; płacąc z góry za miesiąc przed jego rozpoczęciem zyskujesz 2h za darmo i oszczędzasz 40 zł!)
800 zł/ 48h (za 12 zajęć &#8211; płacąc z góry za 3 miesiące przed ich rozpoczęciem zyskujesz 8h za darmo i oszczędzasz 160 zł!)

Cena obejmuje również MATERIAŁY POMOCNICZE, które ułatwiają wykonanie pracy domowej i stanowią podsumowanie zdobytej na zajęciach wiedzy.

DARMOWE GODZINY otrzymasz, jeśli:
- skorzystasz z pierwszej darmowej lekcji (pokaże przykładowe prace egzaminacyjne, nauczę Ciebie metody odmierzania proporcji
i zmierzymy się z martwą naturą:))
- zakupisz jeden z dwóch karnetów (nawet 40 darmowych godzin rocznie!)
- wykażesz chęć udziału w symulacjach egzaminów

Zajęcia odbywają się w centrum Wrocławia na ul. Kaszubskiej.
TEL. 511-080-423

Zapraszam serdecznie!

Ogłoszenie dodane: Sobota, 05 Marzec, 2016  22:18

Identyfikator: 576949

Wyświetleń: 3460