Dzierżoniów, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Oferta opieki do Pani Helene, Bonn

Niemcy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis oferty pracy:
InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Miejsce pracy: Bonn
Pani Helene mieszkająca w Bonn potrzebuje opiekuna/ki na dwumiesięczne zastępstwo. Seniorka jest wdową interesującą się psychologią oraz polityką. Cierpi na nadciśnienie oraz inkontynencję.
Zadania :
Podstawowe obowiązki domowe (sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, pranie), ale też czynności wspierające w codziennym funkcjonowaniu, jak pomoc przy porannej i wieczornej toalecie, ubieraniu się, asekuracja na schodach, pilnowanie dat wizyt lekarskich, dbanie o dobre samopoczucie podopiecznej.

Wymagania:
Czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
Dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
Dobry stan zdrowia.

Naszym Kandydatom gwarantujemy:
- umowę w oparciu o nowe przepisy unijne
- druk A1 i kartę EKUZ
- ZUS od prognozowanej średniej krajowej brutto - prawie 4000 zł brutto!
- bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie
- organizację i pokrycie kosztów podróży w obie strony
- zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
d.anuszkiewicz@interkadra.pl/
666 826 237
Wrocław, ul. Rybacka 9

Ogłoszenie dodane: Piatek, 08 Styczen, 2016  15:42

Identyfikator: 571855

Wyświetleń: 1573