Dzierżoniów, Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator Prasy Bihler

Okolice Dzierżoniowa

Advisory Group TEST Human Resources jest agencją doradztwa personalnego, która od 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży metalowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Prasy BIHLER

miejsce pracy: okolice Dzierżoniowa
nr ref.: 0956/OPR
adres e-mail: wroclaw@testhr.pl/

Wymagania:
&#61601; doświadczenie w pracy na prasach typu BIHLER (wymóg konieczny)
&#61601; znajomość rysunku technicznego
&#61601; umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
&#61601; umiejętność analizy problemów, wyciągania trafnych wniosków i szybkiego reagowania
&#61601; dokładność, punktualność, umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:
&#61601; obsługa i konserwacja obsługiwanych narzędzi i maszyn
&#61601; montaż i ustawianie środków produkcji w jak najkrótszych terminach
&#61601; dbanie o jakość wyrobu końcowego
&#61601; utrzymywanie środków produkcji w odpowiednim stanie
&#61601; rozruch przy wdrażaniu nowych produktów na linii przy współpracy z Działem Jakości

Oferujemy:
&#61601; umowę o pracę
&#61601; ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
&#61601; wynagrodzenia adekwatne do wykonywanych zadań i posiadanego doświadczenia

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres wroclaw@testhr.pl/ wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 03 Grudzien, 2012  13:06

Identyfikator: 428727

Wyświetleń: 5040